GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

+48 790 207 104

zgarnij bonusy!

wcześniejszy check-in / późniejszy check-out / PYTAJ: PROMO LATO 2026

Trzy osoby w bąbelkowym jacuzzi hotelowym stukają kieliszkami szampana, przytulna atmosfera spa i drewniany taras
Dłoń trzyma różowy koktajl z kruszonym lodem i miętą w przytulnym salonie hotelowym przy ciepłych lampach
Stukające kieliszki z koktajlem przypominającym Aperol z plasterkiem pomarańczy przy intymnym stoliku, ciepłe światło i uśmiechnięta osoba w tle.
Tatar wołowy z surowym żółtkiem i rozmarynem, podany z grzankami, kaparami, piklami i dodatkami.

ZJECIE ŚNIADANIA, LUNCHE, ZESTAWY OBIADOWE, KOLACJE I SŁODKOŚCI

ZAMÓWICIE Z DOSTAWĄ DO DOMU: GLOVO | WOLT | PYSZNE.PL

Opiekane kanapki klubowe z bekonem, roztopionym serem i sałatą, nadziane wykałaczkami, podane z twarożkiem, żółtym dodatkiem i świeżym ogórkiem.
Asortyment kanapek gourmet na białej tacy — tartaletki z łososiem, warstwowe przekąski i świeża zielenina na koktajl

ZORGANIZUJECIE SZKOLENIE, BANKIET, WYSTAWĘ, TARGI CZY POKAZY

Spa wewnętrzne z bąbelkowym jacuzzi, szklaną drewnianą sauną o ciepłym świetle, prysznicem, roślinami i gościem w szlafroku.
Stół bilardowy z zielonym suknem, trójkątnym ustawieniem kolorowych bil i kijaszkiem w przytulnej sali gier hotelowych

ZNAJDZIECIE KODY RABATOWE, NEWSY I LICZNE KONKURSY Z NAGRODAMI!

Gość w białym szlafroku z ręcznikiem na głowie siedzi na łóżku hotelowym przy laptopie; ciepłe światło, lampka przy łóżku, miękka pościel

Szukasz idealnego miejsca na przyjęcia okolicznościowe w Łodzi? Hotel Borowiecki spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Niezależnie od okazji - wesela, chrzcin, przyjęcia komunijnego, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego - oferujemy perfekcyjne warunki, by uczynić ten dzień niezapomnianym.

Nasz doświadczony zespół zadba o każdy detal uroczystości - od stylowej aranżacji przestrzeni przez profesjonalną obsługę, aż po wykwintną kuchnię. Przyjęcia okolicznościowe w Łodzi w Tkalni Smaku to gwarancja klasy, smaku i niezapomnianych wspomnień.

Zapraszamy serdecznie - u nas każdy Gość poczuje się wyjątkowo!

Cudowna obsługa, rewelacyjnie jedzenie oraz przytulny pokój. Nigdy nie zapomnę tego pobytu i życzliwości jakiej od Państwa doświadczyłam. Serdecznie pozdrawiam życząc Państwu wszystkiego dobrego.

W dniach 16.12.2024 mieliśmy przyjemność gościć się w Hotelu Borowiecki, gdzie odbyła się nasza firmowa kolacja wigilijna. Muszę powiedzieć, że jedzenie było przepyszne, na prawdę wszystko nam smakowało. Całości dopełniła obsługa przemiłych kelnerek, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel.

Miła i przyjazna obsługa, pyszne jedzenie w restauracji (mięso zawijane w liście kapusty), śniadanie, mój pokój, dostęp do komunikacji miejskiej i bilard.

Byłam zaskoczona poziomem tego hotelu. Pozytywnie zaskoczona. Okolica i wygląd na zewnątrz nie zapowiadał tak wysokiego poziomu. A tak miłe zaskoczenie. Obsługa przemiła, Panie w Recepcji fantastyczne! Panie obsługujące śniadania – fantastyczne! Pokojem też byłam zaskoczona, bo myślałem, że za taką cenę dostanę mały pokoik (co byłoby okej). A dostałam elegancki, spory pokój. Jest nowoczesny, elegancki, ale wygodny i przytulny. Jak znów będę w Łodzi, to będę kierować się tam.

Bardzo przyjemne miejsce. Świetni ludzie, pyszne śniadanie. Pokoje bardzo komfortowe i czyste. Dostępny parking. W łazience dostępne kosmetyki i suszarka do włosów.

Polecam restaurację hotelu na organizację konsolacji. Wszystko przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Jedzenie było przepyszne (zupa grzybowa, łosoś w sosie cytrynowym, policzki wołowe - znakomite) i cały czas czuło się troskę obsługi o nasze zadowolenie. Do dyspozycji mieliśmy całą salę, jak również kącik kawowo-herbaciany, a wokół panowały cisza i spokój. Z tyłu budynku dogodny parking z bezpośrednim przejściem z sali restauracyjnej.

Hotel w dobrej lokalizacji, w pobliżu komunikacja publiczna, darmowy parking, bardzo dobre jedzenie (warto coś wybrać na kolację z menu w restauracji), czysty pokój.

Pokój czysty, wysprzątany, łazienka również. Ręczniki mięciutkie. W pokoju jest czajnik, kawa, herbatki, można sobie zrobić coś gorącego do picia. Śniadania przepyszne, obsługa profesjonalna, bardzo miła. Hotel sprawia bardzo przyjemne wrażenie, na nocowanki jak najbardziej polecam. Zauważyłam również że hotel jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Korzystamy z tego hotelu zawsze jak przyjeżdżamy na koncerty w Atlas Arenie

Śniadania jak w najlepszych hotelach, duży wybór - moja córka wegetarianka zachwycona i ja też. Klimat znacznie przewyższający hotele sieciowe

Wspaniałe położenie hotelu z cudownie uprzejmym personelem. Bardzo smaczne oraz urozmawicone śniadanie. Pyszne potrawy w restauracji z już nowym Menu. Bardzo czysto i super ustawienie szafek czy wieszaków na ręczniki w łazience. Fajne rozmieszczenie lamp w pokoju z dużą ilością gniazdek, bardzo pomysłowo

...Wnętrza są ładnie zaaranżowane, bardzo czyste, wyposażone zgodnie z potrzebami. W miarę blisko do wielu typowych lokalizacji jak dworzec Łódź Kaliska, stadion, galeria Manufaktura. Można tam śmiało dojść pieszo, ale hotel jest też dobrze skomunikowany transportem miejskim. Dużo półek w łazience, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne, nie trzeba się zastanawiać co gdzie położyć. Ciepło w pokoju. Bardzo dobre wifi. Panie w recepcji uprzejme, znają okolicę...

Duży, przestronny apartament dla rodziny. Wanna z hydromasażem ekstra. Śniadanie bardzo różnorodne. Parking. BRAWO

Pyszne śniadanie i super obsługa na dobry początek dnia. Kolacja serwowana w resturacji bardzo smaczna i do tego regionalne piwo. Polecam

Zarezerwowaliśmy nocleg w ramach startu w łódzkim maratonie. Przestronny pokój, czysty, wygodne łóżko. W nocy cicho. Do Atlas Areny spacerkiem ok. 10-15 min. Przystanek tramwajowy ok. 5 min. spacerkiem, w okolicy liczne hulajnogi, którymi można podjechać. Spokojna i cicha okolica. Bezpłatny parking i możliwość przedłużenia doby za niedużą opłatą. Na pewno wrócimy.

Czysto, ładnie, dobre śniadania, miłe panie w recepcji i chętne do pomocy. Bilard z którego można skorzystać w każdej chwili jest miłym urozmaiceniem. Jak najbardziej jestem zadowolony z pobytu.

Polecam serdecznie! Piękny hotel, bardzo miła obsługa, czyste, duże pokoje i mega wygodne łóżko!

Obiekt jest dobry, a śniadanie jest wspaniałe. Zespół jest również bardzo dobry

celebruj chwile z nami!

pobierz poniżej!

OFERTA UROCZYSTOŚCI PDF